TFF Turkey Beach Soccer League 2019 Championship Finals Start at Cleopatra Beach


TFF PLAJ FUTBOLU LİGİ 2019 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİ BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen Tff Plaj Futbolu Ligi Türkiye Şampiyonası başladı.

 

Kleopatra Plajı’nda gerçekleştirilen finallerde; Manavgat Belediyesi, By Bross Baranselspor, Giresun Belediyesi, Selçuk Gençlikspor, Yeşil Erciş Belediyespor, Beyaz Yunus Adana Karataş Bld, Samsun 19 Mayıs Engiz Aqua Park, İskenderun Meydan Fc, Tt Hotels Alanya Belediyesispor, Karasu Bld. Dülger Pansiyon, Van Altay Eğitim Spor, Gümüldür Spor, Adilcevaz Belediyespor ve Seferihisar Cittaslow takımları mücadele ediyor. İlk gün gerçekleştirilen 7 maçta toplam 70 gol atıldı. Maçlar yarın saat 10.00 da kaldığı yerden devam edecek.

Şampiyonada 2 Kasım Cumartesi günü çeyrek finaller, 3 Kasım Pazar günü yarı finaller ve 4 Kasım Pazartesi günü final maçları gerçekleştirilecektir. Kupa töreni saat 16.30 da yapılacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belediyeler ve resmi kurumlar ile işbirliği içinde düzenlenen 2019 TFF Plaj Futbolu Ligi finallerinin ilk gününde Alanya Kleopatra Plajı'nda 7 karşılaşma oynandı.

Karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı:

Manavgat Belediyesi-By Bross Baranselspor: 5-6

Giresun Belediyespor-Selçuk Gençlikspor: 7-2

Yeşil Erciş Belediyespor-Beyaz Yunus Karataş Belediyesi: 8-2

Samsun 19 Mayıs-İskenderun Meydan: 4-6

Alanya Belediyespor-Karasu Belediyespor: 9-2

Van Altayspor-Gümüldürspor Dikmen Tarım: 6-3

Adilcevaz Belediyespor-Seferihisar Cittaslow: 3-7